about photo

PetIMPEX – хороший зоомагазин починається з нас!

Сервіс petIMPEX – це тисячі одиниць найрізноманітніших зоотоварів України, які допомагають власнику здійснювати правильний догляд і турботу за вихованцем.
Ви, швидше за все, не помічали, що від якості придбаних зоотоварів залежить їх роздрібний попит. Не раз Вам приходилось підраховувати непродані залишки кормів для тварин і, відповідно, втрачений прибуток. Крім того, величезна кількість домашніх тварин залишилася без належних товарів для їх харчування та догляду. Щоб такого не траплялось в майбутньому – довіряйте професіоналам!
У нас найширший каталог зоотоварів для тварин за оптовими цінами в Україні! При наповненні товарного асортименту, ми керуємося відгуками та побажаннями наших клієнтів і кінцевого покупця. В асортименті представлені найкращі корма для тварин.
Ми підбираємо тільки якісний і сертифікований товар. Ви можете бути впевнениі, що купуєте по справжньому якісний товар.
Ми допоможемо вам із найбільш оперативною доставкою до дверей!

PetIMPEX – завжди вигідні покупки!
На нашому сайті ви знайдете корм для котів, корм для собак, корм для гризунів, корм для птахів, наповнювачі Kotix, переноски Pratiko, акваріумні насоси, краплі Fipromax, засоби Iv San Bernard, нашийники від бліх для котів й собак, переноски для котів, амуніцію для собак, косметику та шампуні Ів Сан Бернард для котів й собак, спреї від бліх, нашийники від бліх і кліщів для собак та багато іншого.

Якщо вас зацікавила наша продукція, залиште свої контакти і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом