logo
phones

302712186_w640_h640_gruzoperevozki-rossiya-kazahstan-avtotransportom

574aee1736b7aef15600394a110c66fe

akciya 

Новости
2012-11-12
Кристальная чистота и свежесть! подробнее >
2013-03-07
С праздником, дорогие женщины! подробнее >

Краплі FIPROMAX для великих собак

Краплі FIPROMAX для великих собак
Продажа оптом
Доставка по Украине
Узнать оптовые цены Задать вопрос attention

Опис: Прозора рідина світло-жовтого кольору зі специфічним запахом.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: 

фіпроніл – 10 %;

пірипроксифен - 2 %.

Допоміжні речовини: ПЕГ- 400, ізопропіловий спирт, лимонна кислота, N- метилпіролідон.

Фармакологічні властивості:

АТС vet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53АХ15, фіпроніл)

ФІПРОМАКС для собак та котів спот-он належить до комбінованих інсекто-акарицидних препаратів для зовнішнього застосування. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин.

Фіпроніл похідний піразолу з інсектицидною і акарицидною дією. Порушує процес проходження іонів хлору у ГАМК-залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів та діяльність нервової системи і призводить до загибелі ектопаразитів. Не впливає на ЦНС ссавців.

Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл поширюється по шкірі й шерсті тварин від місця нанесення препарату до периферійних зон. Фіпроніл кумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини, створюючи ефект «резервуару», що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Поступове вивільнення діючої речовини забезпечує тривалу дію препарату.

Пірипроксифен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст й розвиток комах, у т.ч. бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу розвитку комах: яйця, личинки, лялечки, імаго.

Після точкового нанесення препарату, активні компоненти кумулюються в волосяних цибулинах і сальних залозах тіла тварини, практично не всмоктуючись у системний кровоток і виявляє тривалу контактну інсектно-акарицидну дію.

ФІПРОМАКС для собак та котів спот-он за ступенем дії на організм належить до помірно небезпечних речовин (3 клас безпечності), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не виявляє місцево-подразнюючої та резорбтивно-токсичної дії, при попаданні в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риби і бджіл.

Застосування:               

Профілактика і лікування собак та котів при ураженні блохами (Ctenocephalіdes spp.), паразитиформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.), вошами (Siphunculataspp.), волосоїдами (Trichodectides spp.), комарами (Culicidae spp.), москітами (Phlebotominae spp.). Також препарат рекомендується застосовувати у комплексній терапії алергічного дерматиту, спричиненого укусами бліх.

Дозування:

Препарат застосовують зовнішньо, наносячи його безпосередньо на шкіру, у місця недоступні для злизування (ділянка холки та вздовж хребта).

Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру. Виймають піпетку з однократною дозою і, тримаючи вертикально, відламують наконечник. Розділяють шерсть тварини і наносять препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї.

Обробку тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності, але не частіше ніж один раз на 30 діб.

З метою профілактики уражень, викликаних ектопаразитами, необхідно періодично змінювати або обробляти відповідними інсектицидними засобами підстилки для тварин та проводити регулярне прибирання місць їх перебування.

Препарат призначений для одноразового застосування.

Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру і застосовувати одночасно з іншими інсекто-акарицидними лікарськими препаратами.

Не слід купати тварину протягом 48 годин після обробки.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Не застосовувати препарат цуценятам та кошенятам віком до 7 тижнів і/або масою тіла до 1,5 кг!

Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та старим тваринам.

Застереження:

Застосування препарату під час вагітності і лактації допускається тільки після консультації з ветеринарним лікарем.

Особи, які працюють з препаратом, повинні дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою.

Обробку тварин необхідно проводити у гумових рукавицях, на відкритому повітрі або у добре вентильованому приміщенні.

Після обробки тварин препаратом ретельно вимити руки з милом. Впродовж 48 годин після обробки тварин не гладити і не купати!

Не допускати контакту щойно оброблених тварин з іншими тваринами.

Одесса, тел. +38 048 799 34 62, факс +38 048 789 57 08, моб. +38 098 922 00 83, e-mail: office@petimpex.com

PetImpex Все права защищены ® Создание сайтов Skylogic
Раскрутка сайтов Skylogic